Meniu
Krepšelis

Atsiskaitymas

Atsiskaitymas

Už prekes atsiskaityti, galima šiais mokėjimo būdais:

Grynais pinigais arba mokėjimo kortele.

Atsiimant prekes mūsų parduotuvėse.  Šiuo atveju pinigai yra mokami tik apžiūrėjus prekes ir įsitikinus, kad išsirinkta prekė tikrai tai, ko Jums reikia.
 

Grynais pinigais gavus prekes namie.

Tai saugus ir daugeliui priimtinas atsiskaitymo būdas. Šiuo atveju pinigai yra sumokami kurjeriui tik gavus ir apžiūrėjus prekes. Turėkite reikiamą sumą be grąžos. Pinigų paėmimo namuose paslaugos kaina - 2 Eur.
 

Bankiniu pavedimu per internetinę bankininkystę arba banko skyriuje.

Šiuo mokėjimo būdu galėsite atsiskaityti tiek prisijungę prie savo banko internetinės sistemos, tiek ir visuose bankų skyriuose. Pateikę savo užsakymą ir pasirinkę apmokėjimą internetu, gausite nuorodą apmokėjimui per internetinės bankininkystės sistemą. Kitu atveju, mes atsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą ir visus reikalingus rekvizitus pavedimui atlikti už Jūsų užsakytas prekes.

 

Iškilus kokių nors klausimų, susisiekite su usisiekite su „rampucentras.lt“ administracija el. paštu info@rampucentras.lt arba telefonu +370 635 99919

Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėdami Sutinku, patvirtinate, kad jums yra ne mažiau nei 18 metų ir sutinkate su privatumo politika.