Meniu
Krepšelis

Stacionari WM System rampa neįgaliesiems

„WM System“ pakrovimo rampos yra universalios ir siūlo sprendimą bet kokiai pakrovimo ir iškrovimo funkcijai. WM rampos gali būti naudojamos beveik kiekviename sektoriuje, kur yra gabenamas krovinys. Naudojant WM rampas, sutrumpėja medžiagų pakrovimo ir iškrovimo laikas, sumažėja eksploatavimo išlaidos ir pastangos. Mes siekiame sukurti individualius sprendimus atsižvelgiant į klientų poreikius ir galime pasiūlyti pritaikytas rampas visoms lengvosioms komercinėms transporto priemonėms kartu su daugybe standartinių variantų. Šiuo metu yra daugiau nei 800 rampų versijų ir 12 skirtingų modelių: ME, PC, PC-R, MER, PM, PE, WM LIGHT PLUS, WM LIGHT, WM LIGHT-R, SUPERLIGHT, WM EASY, WM TELESCOPIC,  WM MOBILE. WM pakrovimo rampos yra puikus krovimo sprendimas šioms sritims:

 

WM PC-R pagaminta iš aliuminio ir ją yra labai lengva naudoti, dėl joje įmontuotos spyruoklinės sistemos. Rampa lengvai išsiskleidžia, be jokių pagalbinių priemonių. Švaraus krovimo pagrindas(tinklelis), pagamintas iš metalo ir yra cinkuotas, dėl to labai lengvai nuvalysite paviršių be jokių ra..
0.00€ Be PVM:0.00€
WM ME-R pagaminta iš aliuminio ir ją yra labai lengva naudoti, dėl joje įmontuotos spyruoklinės sistemos. Rampa lengvai išsiskleidžia, be jokių pagalbinių priemonių. Švaraus krovimo pagrindas(tinklelis), pagamintas iš metalo ir yra cinkuotas, dėl to labai lengvai nuvalysite paviršių be jokių ra..
0.00€ Be PVM:0.00€
WM LIGHT PLUS pagaminta iš aliuminio ir ją yra labai lengva naudoti, dėl joje įmontuotos spyruoklinės sistemos. Įmontuota greito prijungimo ir atjungimo sistema, šią rampą lengva perkelti iš vieno mikroautobuso į kitą, bet tam turi būti įmontuoti rampos tvirtinimai. Rampa lengvai išsisklei..
0.00€ Be PVM:0.00€
WM LIGHT pagaminta iš aliuminio ir ją yra labai lengva naudoti, dėl joje įmontuotos spyruoklinės sistemos. Įmontuota greito prijungimo ir atjungimo sistema, šią rampą lengva perkelti iš vieno mikroautobuso į kitą, bet tam turi būti įmontuoti rampos tvirtinimai. Rampa lengvai išsisklei..
0.00€ Be PVM:0.00€
WM LIGHT-R pagaminta iš aliuminio ir ją yra labai lengva naudoti, dėl joje įmontuotos spyruoklinės sistemos. Įmontuota greito prijungimo ir atjungimo sistema, šią rampą lengva perkelti iš vieno mikroautobuso į kitą, bet tam turi būti įmontuoti rampos tvirtinimai. Rampa lengvai išsiskleidži..
0.00€ Be PVM:0.00€
Pakrovimo rampa su šonine padėtimi, judri ir lengvai naudojama. Neapkrauna furgono krovinių zonos. Praktiška ir lengvai naudojama pakrovimo sistema su šoniniu padėties nustatymu reiškia, kad krovinio plotas yra neužimamas. Neslystantis perfaruotas aliuminis paviršius, vietą taupantis rampos padėjima..
0.00€ Be PVM:0.00€
SUPERLIGHT rampa skirta palengvinti pakrovimo darbus. Rampoje įdiegta dujinių spyruoklių funkciją, kuri palengvina rampos išskleidimą ir suskleidimą. „SUPERLIGHT“ yra su greito atjungimo sistema, leidžiančia lengvai persikelti iš bet kurios lengvosios komercinės transporto priemonės į kitą. Taip pat..
0.00€ Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėdami Sutinku, patvirtinate, kad jums yra ne mažiau nei 18 metų ir sutinkate su privatumo politika.