Meniu
Krepšelis

Stacionarūs pandusai neįgaliesiems

Stacionarus pandusas yra nuožulnus šlaitas, kuris padeda žmonėms su judėjimo negalima pakilti bei nusileisti vežimėliu. Žinoma, tai ir geras pagalbininkas, kuris palengvina judėjimą pėsčiomis, pavyzdžiui, kai asmuo eina su lazdele arba vaikštyne. Jis yra metalinis, cinkuotas, taigi, itin patvarus, išlaiko didelį svorį.

Judėjimo negalia neturėtų apsunkinti žmogaus gyvenimo kokybės, kuri priklauso ir nuo mobilumo. Ypač šiuo metu, kai yra tiek daug įvairiausių priemonių, kurios padeda pašalinti bet kokį diskomfortą. Pandusas yra vienas sėkmingų pavyzdžių, kuris plačiai naudojamas tikrai ne tik tuose objektuose, kur asmenų su judėjimo negalia apsilankymo tikimybė yra didesnė nei kitose vietose.

Pagal Jūsų pateiktus išmatavimus bei galiojančius STR reikalavimus, pagaminsime ir įrengsime pandusą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

+37063599919
info@rampucentras.lt

Stacionarus neįgaliųjų pandusas - cinkuota metalinė nuožulnuma, esanti tarp nevienodo aukščio aikštelių. Tai viena iš priemonių, lengvinančių žmonių su negalia judėjimą. Kuriant ir gaminant pandusus, vadovaujamės statybos techninių reikalavimų reglamentu STR 2.03.01:2001 „Statiniai ir terito..
0.00€ Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėdami Sutinku, patvirtinate, kad jums yra ne mažiau nei 18 metų ir sutinkate su privatumo politika.