Meniu
Krepšelis

Pristatymas

   

Prekių pristatymas
Parduotuvėje „rampucentras.lt“ prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.
Užsisakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą.
Prekių pristatymo būdas pasirenkamas „Jūsų užsakymo“ lange, prieš tai išsirinkus norimas pirkti prekes. 

 

Prekes galime PRISTATYTI MES:

DPD kurjerių tarnyba į namus, biurą ar kitu nurodytu adresu

Prekes esančias mūsų sandėlyje pristatome, per 2-3 darbo dienas (karantino metu pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų)

Prekes esančias mūsų partnerių ir tiekėjų sandėlyje pristatome, per 5-10 darbo dienas (karantino metu pristatymas gali užtrukti iki 15 darbo dienų)

Taip pat, prekes galite ATSIIMTI PATYS:
„rampucentras.lt“ parduotuvėje Marijampolėje Geležinkelio g. 3 
 

Pirkimo metu yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo apmokėjimo momento (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais).
Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais.


Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su „rampucentras.lt“ administracija el. paštu info@rampucentras.lt arba telefonu +370 635 99919

Šios svetainės slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti visus slapukus“, kad suteiktumėte geriausią patirtį. Spustelėdami Sutinku, patvirtinate, kad jums yra ne mažiau nei 18 metų ir sutinkate su privatumo politika.