Rampos ir pandusai pagal individualų užsakymą

Šioje kategorijoje prekių nėra.


Mūsų bendrovė parduoda rampas pagal individualų užsakymą, sumontuotas atsižvelgiant į įvairių klientų individualius poreikius. Tokias rampas mes tiekiame klientams kasdieniniams poreikiams, o taip pat komerciniams ir pramoginiams tikslams, siekdami užtikrinti išskirtinį dėmesį klientui ir gaminiams bei jų dalims.

Bendrovės specialistai yra pasirengę patarti kiekvienam klientui individualiai ir įvertinti konkrečią situaciją. Atsižvelgiant į jau turimą techniką ir įrenginius bei į rampos naudojimo paskirtį ir dažnumą, mes rekomenduojame ir pasiūlome geriausią variantą. Rampų pasirinkimą apsprendžia įvairūs parametrai – reikiamas rampos pajėgumas, ilgis, plotis, svoris ir maksimali leistina apkrova. Atsižvelgiant į paskirtį, kuriai naudojamos rampos – vaikščioti žmonėms, transportuoti lengvajai sodo ir daržo technikai ar pramoniniams įrenginiams ir sunkiosioms transporto priemonėms – mes galime pasiūlyti optimaliausią ir labiausiai tinkantį sprendimą.

Visos parduodamos rampos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio, kuris taip pat naudojamas galingų orlaivių gamyboje. Tvirtumas, patvarumas ir ilgaamžiškumas garantuoja puikią galimybę nusipirkus šiuos gaminius naudoti juos daug metų. Šios rampos yra ne tik tvirtos ir atsparios, bet ir pakankamai lengvos bei lanksčios, todėl jas naudoti ir valdyti yra labai paprasta. Jos palengvina klientų darbą, nesukeldamos jokių papildomų nepatogumų. Visos rampos yra pagamintos pagal moderniausias technologijas, ypatingą dėmesį kreipiant į darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus.

Išskirtinė savybė, būdinga mūsų bendrovės parduodamoms rampoms, yra platus ir aukštos kokybės asortimentas. Kiekvienas klientas gali rasti gaminių, kurie geriausiai atitinka jo poreikius – nuo kasdieniniams namų ūkio darbams naudojamų iki sunkiesiems automobiliams pritaikytų rampų. Nežiūrint to, kokia yra pasirinktų rampų paskirtis, aukščiausia kokybė ir efektyvumas užtikrinama visais atvejais.


Kraunama...
Rampos patalpoms
Rampos šakiniams krautuvams
Rampos tralams
Rampos priekaboms