Apie Mus

Pagrindinė „Aintra“ misija – tiekti aukščiausios kokybės statybinės technikos dalis ir priedus verslui bei privatiems asmenims ir užtikrinti aptarnavimo sklandumą. Savo veiklą pradėjome dar 2015 m. ir nuo pat pirmųjų darbo akimirkų siekėme pasiūlyti jums tik geriausius patikimų gamintojų produktus, profesionalias konsultacijas bei priimtinas kainas. Savo tvirtų vertybių nepakeitėme ir šiandien, tapę pripažintais tiekėjais ne tik savo regione, bet ir visoje Lietuvoje.

Stengiamės visą prekybos procesą – nuo prekių paieškos, iki jų pristatymo jums – atlikti profesionaliai ir nepamiršti, jog svarbiausia, kad gautumėte tai, kas jums reikalinga. O tai visuomet yra prekė, kuri tarnaus ilgai ir bus tinkama konkrečiai situacijai. Mūsų darbuotojai turi šiai sričiai reikiamas žinias ir įgūdžius, o susiklosčiusias netikėtas situacijas visuomet sprendžiame racionaliai ir atsižvelgdami į jūsų pageidavimus.

Mūsų parduotuvėje Marijampolėje ir elektroninėje prekyboje rasite įvairių statybinės technikos priedų, atsarginių detalių bei rampų ar pandusų. Iš kokybiškų aliuminio rampų išsirinksite konstrukciją, kuri pasitarnaus transportuojant tiek buityje naudojamą techniką, tiek ir didelių gabaritų transporto priemones.

 

  • Su lengvajai technikai skirtomis rampomis iš kokybiško aliuminio lydinio galėsite lengvai pakrauti automobilį į tralą, įstumti žoliapjovę, kultivatorių ar motociklą į priekabą ar kitą transportavimo priemonę.

  • Mūsų tvirtas ir apkrovas iki 55 000 kilogramų atlaikančias rampas sunkiajai technikai jau įvertino ūkininkai, kelio darbų vykdytojai bei kitų sričių specialistai, kurie žino, jog sunkiasvorės technikos gabenimas – atsakingas ir kupinas iššūkių darbas.

  • Prekes po Lietuvą ir užsienį vežiojantys mikroautobusų vairuotojai nebeįsivaizduoja savo darbo be patogių rampų mikroautobusams. Šios užvažiavimo rampos yra lengvai pritaikomos įvairiems mikroautobusų modeliams, yra saugios ir patogios naudoti, nes turi reikiamas pagalbines detales.

  • Aliuminiai portatyviniai tilteliai su turėklais ir neslystančiu paviršiumi yra nepamainomi statybų aikštelėse bei miesto atnaujinimo darbų vietose.

  • Neįgaliųjų judėjimui viešumoje pasitarnauja mūsų specializuotos rampos ir pandusai neįgaliesiems.

 

Galime pasiūlyti jums mobilias ir stacionarias rampas, sulankstomas rampas bei rampas su pagalbinėmis detalėmis lengvam jų naudojimui ir transportavimui. Visos mūsų rampos yra tvirtos ir ilgaamžės, jų kokybę ir saugumą žymi visame pasaulyje pripažintas „TÜV“ sertifikatas.

UAB “Aintra”

Geležinkelio g. 3, Marijampolė LT-68127

Įmonės kodas: 303631867

PVM kodas: LT100009160416